Lütfen Dil Seçiniz
  Anasayfa
   
  HABERLER & DUYURULAR
 
 
Tüm Haberler

KURUMSAL
  TEKLİF TALEP FORMU
Fiyat teklifi almak için
tıklayın.
  ONLINE KATALOG
Katalog indirmek için
tıklayın.
     
  TEKNİK 20 | KURUMSAL YAPI
  HAKKIMIZDA
 
  Hakkımızda
 
  Tarihçe
 
  Duyuru ve İlanlar
   
 

Teknik 20 Makina ve Elektrik Sanayi Ltd. Şti. 1971 Yılında,üretim yönetimi ve teknolojik alt yapı konusunda güçlü bilgi birikimi ve deneyime sahip ortakların girişimi ile Bursa'da kurulmuş ve hızlı gelişen bir otomotiv yan sanayi kuruluşudur. Bugün, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde 8.000 m' açık alan üzerinde kurulu 6.000 m' kapalı alanda Otomotiv ve Hassas Kesim Parçalarının Üretimi, Batı Organize Sanayi Bölgesi' nde ise 800 m' kapalı alanda Zirai İlaçlama Makinaları Üretimi devam etmektedir.

Tofaş ile başlayan otomotiv yan sanayi serüveni Ford, Magna, ZF Lemförder, Johnnson Controls gibi diğer yurtiçi ve yurt dışı Otomotiv Ana Sanayi ve Otomotiv Yan Sanayi şirketleri ile devam etmiştir. Zamanla hizmet edilen yan sanayi kapsamı otomotivi sanayini aşmış ve Arçelik, Schnieder Electrics gibi beyaz eşya ve elektrik sektörünün öncü kuruluşları ile ortak çalışmalar yapılmıştır. Üretim paleti; sac parçalar ve kaynaklı kompleler, hassas kesim ve mekanizma parçaları olarak şekillenmiştir. Otomotiv yan sanayinin gövde ve şasi sac parçaları ile kapı kilitleri, kilit karşılıkları, kapı gergi yayları ana ürünlerdir. Beyaz eşyada kompresör valf plakaları, elektrik sektoründe ise demir dışı malzemelerden basılan parçalar öne çıkmaktadır. Otomotiv Sektörü'nün yanısıra, Teknik 20 Türkiye'deki en büyük Zirai İlaçlama Makinaları üreticisidir.

   

Teknik 20, Türkiye'de özellikle hassas kesim konusunda en büyük bilgi birikimine ve Makina Parkı'na sahip firmadır. Ancak, bugüne kadar yeteri duyurulamayan bu yanı firmanın gizli değeridir ve bunu ortaya çıkartmak, duyurmak ve yaygınlaştırmak Teknik 20'nin rekabetteki en önemli silahlı olacaktlr.

Teknik 20, vizyonunda da belirtildiği gibi bir dünya markası olmak için şirket yeniden yapılanması yönünde , uzun vadeli stratejik planlamaları ve yatırım planlamalarını yapmış. küresel rekabetin bir tehtitten öteye, isabetli yonetim kararları ve yatırımlarla fırsata dönüştüleceğinin bilincine ulaşmış şirket çalışanları ile , belirlemiş olduğu vizyona ulaşmada kararlı adımlarla yürümektedir..

   
       
  TEKNİK 20 | İletişim Bilgileri
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sardunya Cd.2 No:2 Posta Kutusu 1 PK: 16369 Osmangazi / Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90.224.261 05 17 (pbx) Fax: +90.224.261 04 97 E-posta: info@teknik20.com.tr
Copyright 2012 © TEKNİK 20
Sitemizi Paylaşın
|